Vitaflorin: potrava pro naše enzymy

ENZYMY CELÉHO TĚLA, SPOJTE SE!

Chemické řízení pochodů v našem těle je důmyslný mechanismus, který se dokáže regulovat sám. Celé to mají na starosti enzymy, ovlivňující povahu a rychlost všech biochemických pochodů v těle. Aby věci probíhaly, jak mají, a enzymatický systém mohl sám sebe udržovat v rovnováze pomocí soustavné aktivace a inhibice, je zapotřebí, aby v těle byla dostatečná zásoba kofaktorů a koenzymů, čili nebílkovinných složek, které jsou specifickou součástí většiny enzymů a při jejich činnosti se spotřebovávají. Zmíněných kofaktorů a koenzymů je celá řada a spousta z nich je k mání ve výtažcích z ovoce a bylin. Vitaminy, minerály a cukerné složky… to je strava našich enzymů, které pracují dnem i nocí, aby naše bytí udržely v chodu.

KDE JE BRÁT?

Pestrá strava je jistě zdrojem potřebných látek. Ale jak známo, půda je chudá, dokonce čím dál tím chudší na minerály, a to se samo sebou podepisuje i na úrodě. Dnes je obsah vitaminů a minerálů v potravě asi 5x nižší než před 40 lety, takže místo jednoho rajčete, které stačilo vaší babičce, jich dnes musíte sníst pět, abyste získali stejné množství biologicky cenných látek. Naše konzumní společnost nic nenamítá, prostě si kupuje dál neplodná jablka a rajčata, která se slízejí ještě nedozrálá… Ochuzujeme tak sami sebe o ty nejdůležitější složky potravy a stres si pak na nás vybírá svou daň. Není divu, že se cítíme neplodní, neschopní, zpomalení a unavení.

A PŘITOM STAČÍ TAK MÁLO…

Měli bychom každý den olíznout dužinu aloe vera, dát si pár kuliček granátového jablka, pojíst trochu kdoulovce čínského a zakousnout list klanoprašky nebo… si vzít Vitaflorin. V něm jsou kromě těchto i výtažky z krále všech vitaminózních rostlin – rakytníku řešetlákového – který zpomaluje stárnutí a urychluje hojení. Celkový komplex extraktů ve Vitaflorinu přispívá k posílení regeneračních a samoléčivých schopností organismu. Velmi příznivě zasahuje do hojivých procesů tkání a sliznic. Podporuje zdravou psychiku a přispívá k odlehčení pohledu na věc. Dokonce pomáhá rozběhnout stagnující energii. Já osobně Vitaflorin používám jako takový univerzální nakopávač, protože zvyšuje celkovou odolnost, připravenost a schopnost reagovat.

UNIVERZÁLNÍ NAKOPÁVAČ

Pokud máte před sebou nebo za sebou náročný den, dejte si Vitaflorin. Pokud cestujete, berte Vitaflorin. Pokud kouříte a pijete alkohol, přikusujte Vitaflorin. Pokud máte pocit, že je toho na vás moc, podpořte se Vitaflorinem. Pokud jste těhotná, berte Vitaflorin, pro doplnění sil na všechny ty enzymatické a biochemické pochody, které se ve vašem těle odehrávají. A konečně – pokud se chcete mít trochu víc pod kontrolou, aktivovat se a inhibovat podle potřeby, berte… vy víte co…

Mgr. TEREZA VIKTOROVÁ