Zánět močového měchýře

Ještě nikdy jsem do žádného časopisu nepsala, ale slíbila jsem sama sobě, že pokud to dobře dopadne, tak napsat musím! S výrobky od Energy jsem se poprvé setkala asi před 7 lety, když mi kamarádka doporučila Audiron na bolavá ouška mých dvou dětí. Od té doby je nepostradatelným pomocníkem nejen na uši, ale i na opary, afty, spáleniny, vyrážky… Působí přímo zázračně. Postupně jsme začali pravidelně užívat i Vironal, Probiosan, Cytosan a další produkty.

Letos na jaře jsem začala mít problémy s bolestí podbřišku. Běhala jsem mezi gynekologií a urologií, nemohli přijít na to, co mi je. Nakonec mi na urologii udělali cystoskopii, při které zjistili, že mám v močovém měchýři překrvené ložisko – nejspíš chronický zánět. Rozhodli se za měsíc udělat kontrolní cystoskopii a v případě přetrvávání nálezu provést biopsii v narkóze v nemocnici. Můj tatínek totiž zemřel na karcinom močového měchýře a lékaři chtěli vyloučit to nejhorší. Bohužel, když jsem se zeptala, co mohu udělat pro to, aby mi to zmizelo, tak mi pan doktor s úsměvem na rtech řekl, že NIC.

To se mi ale vůbec nelíbilo a začala jsem pátrat, který přípravek od Energy by mi mohl pomoci. Volba jednoznačně padla na Renol + Artrin. Začala jsem užívat 3x denně 3 kapky Renolu a 2x denně jsem si podbřišek mazala Artrinem. Po týdnu užívání se začala bolest břicha zmenšovat a po třítýdenní kůře mě břicho přestalo bolet úplně. Ale čekala mě kontrolní biopsie. Byla jsem sama zvědavá, jak dopadne. Dopadla výborně – zánětlivé ložisko zmizelo!! Upřímně věřím tomu, že mi pomohl „přítel“ Renol + Artrin, i když lékař původně tvrdil, že nepomůže nic. Takže jsem se opět utvrdila v tom, že výrobky od Energy mají neuvěřitelné schopnosti. Díky za ně!

BOHUMÍRA HOLOUBKOVÁ, Třešť

 

_____________________

 

Ráda bych se s vámi podělila o moji zkušenost s léčbou akutního zánětu močového měchýře.

Zazimovávali jsme chatu a já si vůbec neuvědomila, že mě hodně studí nohy. Asi po dvou dnech mě k ránu probudila divná bolest v podbřišku, takové křeče nekřeče, tlak netlak, prostě něco, co jsem do té doby nezažila. Šla jsem si natřít podbřišek Artrinem a po delší době jsem znovu usnula. Ale ráno na WC už mi bylo jasné, co se asi děje. Při močení bolest a moč s krví. Okamžitě jsem nasadila Renol 3x denně 7 kapek, několikrát za den natírala Artrin a k tomu si uvařila čaj Smilax. Jelikož nejsem moc čajová, tak jsem pití čaje střídala s Fytomineralem.

Krev z moče zmizela do dvou dnů a úplná bolest ani ne do týdne. Pro jistotu jsem v léčbě pokračovala alespoň 14 dnů se sníženým počtem kapek. Pro doplnění léčby jsem omezila i jídla, která by můj stav zhoršovala. Na noc jsem si dávala pod záda a na podbřišek v mikrovlnce nahřátý „solníček“ – tak říkám polštářku, který je velký asi 22 x 17 cm a naplněný 1 kg soli.

Takže žádný doktor, žádná antibiotika, opět se mi osvědčily přípravky Energy. Možná můj příběh pomůže i jiným.

MARIE KRIŠTOFOVÁ