Zázračný Artrin

Pracuji jako terapeut a poradce Energy, takže o pozitivní hodnocení produktů od svých klientů nemám nouzi. Občas slyším „zázračný Artrin“ – lidé na něj pějí téměř ódy. Vím, že je skvělý, denně jej využívám při ošetření, ale až moje dnešní bolestivá zkušenost mne přivedla k napsání a vychválení jeho účinků.

Vařila jsem těstoviny na keramickém sporáku a při dosolení z mlýnku s hrubou himálajskou solí mi napadala sůl na sporák. Nikdy to nedělám (vždy si vezmu utěrku), ale nějak spontánně jsem ji chtěla rychle smést rukou. Ale ouva… dlaň mi zůstala částí přilepená na malé plotýnce, kde se před chvílí ohříval Smilax (čaj na ledviny), který jsem nestačila ráno vypít. Vyběhla jsem do koupelny, kde mám na vaně velké PROFI balení Artrinu. Po natření bolest v mžiku zmizela, ale za chvíli se mi chtělo skoro brečet. Takže znovu natřít. Už mě napadaly myšlenky, že nebudu moct pracovat, a to jsem měla naplánovaný větší úklid! Začala jsem krájet zeleninu, myslet na vaření a najednou byla bolest menší. Znovu jsem dlaň natřela. Do hodiny bylo po bolesti a mohla jsem dělat téměř vše. I úklid domácnosti.

Od 12 do 20 hodin jsem místo natřela asi 6x. Mezitím jednou i kokosovým olejem – kůže začínala vysychat. Asi by byl fajn Dermaton nebo Caralotion, ale olej jsem měla v kuchyni hned po ruce. Pozoruji, zda se udělá puchýř. Myslím, že ne. Logicky by měl být, já ale nechci! Manžel prohlásil, že by bylo divné, kdyby se puchýř neudělal. Syn mi řekl: „To ho budeš mít.“ Uvidíme, kdo má pravdu…

Z MÉ PRAXE:

» Navštívil mě klient se zlomeninou pažní kosti. Dostal lehkou sádru a po týdnu natírání Artrinem a užívání 5 kapslí Skeletinu mu na chirurgii oznámili, že to je snad zázrak, jak je ruka krásně zhojená.

» 4letá holčička měla velké strachy, nízké sebevědomí. Vzpomněla jsem si, jak nám na semináři měření Supertronicem MUDr. B. Haltmar ukazoval natírání Artrinem po energetické dráze ledvin od vnitřního kotníku po klíční kost. Maminka holčičce postup každý večer aplikovala a ještě jsem doporučila potírání ledvin s prohříváním. Z ustarané a bojácné bytůstky je opět spokojená, usměvavá, bystrá a velice citlivá holčička.

» 18letý chlapec byl přitlačený autem – asi při opravě, už přesně nevím, ale pamatuji si nadšení maminky, jak pěla chválu, hned, jak jsme se uviděly: „Artrin je skvělý, Petr se nemohl ani nadechnout, jak byl pohmožděný. Nechtěl k doktorovi, tak jsem mu natřela hrudník, záda a nohy Artrinem. Ráno znovu, a šel do školy.“

DANA ŠVESTKOVÁ, Tasov